Maasoojuspumba kasumlikkus - Priima

Maasoojuspumba kasumlikkus

11

Maasoojuspumba paigaldamisel on esialgne investeering suhteliselt suur, kuid 4–7 aasta jooksul teenib see end tasa. Maasoojuspump, mida on regulaarselt hooldatud, sihipäraselt kasutatud ja korralikult hoitud, kestab 20–25 aastat. Seega on see küttesüsteem kasumlik tänu pikale kasutusajale.

Maasoojuspumba on kõige kasumlikum siis, kui hoonel on suurem küttevajadus ja kasutatakse vesiküttesüsteeme (radiaator- või põrandakütet). Mida madalam on küttesüsteemi temperatuur, seda suurem on soojuspumba soojustegur.

piggy-bank-1595992

Maasoojuspump vajab töötamiseks elektrienergiat, kuid kuna 1kW elektrienergiaga saab toota 5kW soojusenergiat, see tähendab aga ligikaudu 80% kokkuhoidu küttekuludelt. Samas ei ole vaja teha kulutusi muudele küttematerjalidele ( nt kivisüsi, kütteüli, küttepuud jm).  Samamoodi ei vaja maakütet kasutav hoone ei korstnaid, katlaruumi ega kütuse hoiuruumi.

Maasoojuspumba kasumlikkus seisneb veel süsteemi kasutamise lihtsuses. Süsteem on automaatne ja kord seadistatuna võib see töötada kaua aega.  Maasoojuspump ei vaja igapäevast hooldust, selle puhastamiseks pole vaja tellida korstnapühkijat, niisamuti ei teki äravedamist vajavat tuhka.

Kampaania tingimused

- Sooduspakkumine kehtib kuni 31. detsembrini 2014.

- Sooduspakkumine kehtib GROEN HOLDING OÜ poolt müüdavatele maasoojuspumpadele.

- Soodustuse suuruseks on -30% tavahinnast.

- Soodustust saavad kasutada kõik, kes küsivad Priimast hinnapakkumist enne 31. detsembrit 2014.

- GROEN HOLDING OÜ on õigus sooduspakkumise tingimusi kampaania perioodil muuta.

Küsi pakkumist ×
×
×
×

Õhk/õhksoojuspumbad

Küsi lisainfot

×
×
×
×