Kliendid meist

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac volutpat elit. Curabitur eget sem id elit ultricies ultrices a in nibh. Vivamus placerat velit in consequat volutpat. Vestibulum ultrices augue in gravida scelerisque. Mauris vel tristique neque, a suscipit risus. Etiam consectetur ligula sit amet elit dignissim sodales.

Maaküte oli mulle võõras teema, aga umbropsu usaldamine õigustas. Paigalduse käigus kerkinud küsimused lahenesid kergesti, hilisem kasutusajalugu on näidanud, et kõik lubatu pidas paika.

Merlis Nõgene

Tänan Priima meeskonda tervikuna maasoojuspumba paigalduse eest minu eramusse Randveres. Töö oli kiire, kvaliteetne ja mõistliku eelarvega. Priima mehed tunnevad oma tööd detailideni ja suudavad väga lihtsalt keerulised asjad kliedile arusaadavaks teha.

Oleg Velitško

Priima on sellele firmale suurepärane nimi, sest tegelikult on seal priima absoluutselt kõik– nii soojuspump ise, kiire ja korralik paigaldus, müügimeeste hoolitsev suhtumine ning tänuväärt abi Kredexi poolt nõutava paberimajanduse džunglis orienteerumises.

Eva-Maria Vint-Warmington

Olen pumpa kasutanud juba 4 kuud ja kogemus üllatavalt positiivne.Isegi külmadega kuni -25 kraadi ei olnud vaja lisakütmist . Suured tänud paindliku ja mõistva suhtumise eest,koostöö kolme osalise (müük,kaevetööd ja paigaldus) sujus väga hästi!

Raimo Lang

Kampaania tingimused

- Sooduspakkumine kehtib kuni 31. detsembrini 2014.

- Sooduspakkumine kehtib GROEN HOLDING OÜ poolt müüdavatele maasoojuspumpadele.

- Soodustuse suuruseks on -30% tavahinnast.

- Soodustust saavad kasutada kõik, kes küsivad Priimast hinnapakkumist enne 31. detsembrit 2014.

- GROEN HOLDING OÜ on õigus sooduspakkumise tingimusi kampaania perioodil muuta.

Küsi pakkumist ×
×
×
×

Õhk/õhksoojuspumbad

Küsi lisainfot

×
×
×
×